Woda alkaliczna

Woda Java – najlepsza dla zdrowia

Woda Java to naturalna woda mineralna, którą wydobywa się ze źródeł znajdujących się na Podkarpaciu. Woda Java wyróżnia się wysokim, naturalnym pH, jego poziom przekracza ponad 9,2. To woda niegazowana, średnio zmineralizowana. Jest to woda z najwyższą klasą czystości, bogata w minerały. Woda Java dostępna jest w butelkach szklanych oraz PET, o różnej pojemności.

Pochodzenie wody Java

Źródło, z którego wydobywa się wodę Java leży w Humniskach, nieopodal Brzozowa, na Podkarpaciu. Te okolice to jeden z najczystszych rejonów naszego kraju, a sam Brzozów od lat szczyci się tradycją wydobywania wód leczniczych mineralnych. Miejsce to nie tylko bogate jest w źródła wód mineralnych, ale także w cudowne widoki. Zachęcam do zapoznania się z tym miejscem.

Skład wody Java

Wodę Java skategoryzowano jako wodę średnio zmineralizowaną o cechach wodorowęglanowo – węglanowo – sodowych. W składzie wody dominujący jest jon wodorowęglanowy i węglanowy oraz jon sodowy. Wodorowęglany powodują mniejsze zmęczenie podczas wysiłku fizycznego. Ważnym faktem jest to, iż pH wody wynosi 9,2 i co zwiększa zdolność do neutralizowania kwasów. Woda Java posiada także naturalny, ujemny wskaźnik redox, co powoduje, że woda ta zaliczana jest do antyoksydantów.

Zalety wody Java

Ciało człowieka składa się w ok. 70 – 80 procentach z wody, dlatego niezwykle ważne jest spożywanie przez nas odpowiednie ilości dobrej jakościowo wody. Taką wodą jest własnie Java. Java ma wiele zalet:

  • świetnie nawadnia
  • stymuluje metabolizm
  • zwiększa wytrzymałość
  • zapobiega chorobom serca
  • odkwasza organizm

 Kto powinien pić Javę 

Woda Java jest wodą mineralną, ale nie jest lecznicza, dlatego nie ma ograniczeń w jej spożywaniu. Woda ta będzie odpowiednia zarówno dla osób, które pracują umysłowo, jak i dla uprawiających sport wyczynowo. Każdy potrzebuje czystej, dobrze wpływającej na organizm wody. Niektórym jednak spożywanie tej wody może przynieść spore korzyści. Osoby chorujące na zgagę, dnę moczanową, nadkwaśność czy też osoby odchudzające się mogą wiele zyskać pijąc te wodę. Java nawadnia odpowiednio nasz organizm, daje ulgę przy objawach nadkwaśności oraz pomaga w odtruwaniu organizmu. Badania naukowe potwierdzają wpływ wody alkalicznej na organizm człowieka przy objawach związanych z refluksem. Wiele osób dostrzegło poprawę samopoczucia po wprowadzeniu Javy do swojej diety. Aby uzupełnić w swoim organizmie elementy alkalizujące wcale nie musimy pić tej wody dużo. Przeciwnie, najlepsze efekty przynosi ona, gdy łączymy ją z dietą bogatą w owoce i warzywa. Woda ta jest dobra alternatywą do wielu sztucznych produktów jakimi zapełnione są sklepowe półki.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *