Transport pianin, fortepianów

Przeprowadzki prywatne

Jedną z głównych pozycji w naszej ofercie są przeprowadzki prywatne. Przez wiele lat działania nabraliśmy doświadczenia zarówno przy przeprowadzkach dużych przedsiębiorstw, jak i prywatnych mieszkań.

Klientom, którzy chcą skorzystać z naszych usług, gwarantujemy wszechstronną obsługę od chwili spotkania z naszym przedstawicielem. Nasz przedstawiciel przedstawi Państwu wiele różnych możliwości realizacji przeprowadzki. Nasza obsługa przeprowadzki obejmuje również tworzenie harmonogramu, który będzie dopasowany specjalnie do Państwa potrzeb. W końcu zapewniamy również całą realizację przeprowadzki i serwis po przeprowadzce. Serwis ten dotyczy pomocy tuż po przeprowadzce i odbioru pustych kartonów i opakowań przez naszą firmę.

Jednocześnie zapewniamy, że wszystkie czynności przez nas wykonywane są zgodne z zasadami BHP. Dbamy o to, by na każdym kroku były przestrzegane zasady bezpieczeństwa zarówno pracowników, jak i rzeczy, które przenosimy.

Posiadane doświadczenie, kulturalna i wykwalifikowana kadra, nowoczesny sprzęt, duża elastyczność realizacji przeprowadzki jest gwarancją sprawnego i bezproblemowego wykonania całej usługi. Mogą być Państwo pewni, że przeprowadzka Waszego mieszkania będzie odbywała się na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przeprowadzek prywatnych.  

MENU

NASZE ZALETY

SZYBKA REALIZACJA
PUNKTUALNOŚĆ
GWARANCJA
PRZEPROWADZKI
MIESZKAŃ I DOMÓW
CZYTAJ WIĘCEJ
PRZEPROWADZKI
BIUR, FIRM, ARCHIWÓW
CZYTAJ WIĘCEJ