Magazynowanie mienia

Transport pianin i fortepianów

Przewóz fortepianów i pianin, a także innych instrumentów muzycznych to usługa, która jest w naszej ofercie już od wielu lat. Przez te lata zdobyliśmy bogate doświadczenie i opracowaliśmy takie techniki przewozu, które pozwolą na bezpieczny transport instrumentów.

W wyposażeniu naszej firmy znajdują się specjalne samochody i sprzęty, które są niezbędne przy takich operacjach, jak przewóz fortepianu czy pianina. Posiadamy sprzęty, które uczynią przewiezienie łatwiejszym i szybkim.

Duże instrumenty muzyczne na Państwa zlecenie jesteśmy w stanie przewieźć w dowolne miejsce w Polsce i w Europie. Możemy wnieść Państwu instrument na ostatnie piętro budynku czy też przenieść go przez wąską klatkę schodową.

Koszt usługi ustalany jest indywidualnie, co zależy między innymi od długości trasy, piętra budynku. Informację, ile będzie kosztowała taka usługa, otrzymać można od naszego przedstawiciela podczas wyceny.

Gwarantujemy Państwu, że sprzęt zostanie przewieziony w nienaruszonym stanie, a transport odbędzie się sprawnie i bezpiecznie.


MENU

NASZE ZALETY

SZYBKA REALIZACJA
PUNKTUALNOŚĆ
GWARANCJA
PRZEPROWADZKI
MIESZKAŃ I DOMÓW
CZYTAJ WIĘCEJ
PRZEPROWADZKI
BIUR, FIRM, ARCHIWÓW
CZYTAJ WIĘCEJ