Przeprowadzki prywatne

Magazynowanie mienia

W ofercie naszej firmy znajduje się także magazynowanie mienia. Jeśli czeka Cię przeprowadzka Warszawa, a nie może ona odbyć się od razu do nowej lokalizacji, warto skorzystać z tej opcji. Twojego mieszkania nie wykończono na czas, a może w Twojej firmie brakuje miejsca na składowanie mebli bądź innych rzeczy? Nasza usługa będzie idealnym rozwiązaniem. Magazynowanie mienia może być niezbędne również w takich sytuacjach, jak remont domu, wyjazd za granicę czy szukanie nowego mieszkania po rozwodzie.

Naszą ofertę magazynowania mienia kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm czy instytucji. Warto pamiętać o tym, że meble czy kartony nie są odporne na różne warunki atmosferyczne, a nieodpowiednie magazynowanie może być przyczyną deformacji, rozklejenia mebla czy nawet całkowitego zniszczenia.

Nasze magazyny są właściwie przygotowane do przechowywania Państwa rzeczy. Są one zabezpieczone od zmian pogody, zamoczeń i zalań. Gwarantują doskonałe warunki przechowywania mienia. Nasze magazyny są zamknięte, czyste i suche, zostały wyposażone w wysokiej jakości zabezpieczenia i alarmy.

Możemy dla Państwa przechować następujące rzeczy: wyposażenie mieszkania – meble czy sprzęty RTV i AGD, wyposażenie biura, zawartość piwnic i garaży, skutery, rowery, instrumenty muzyczne i wiele innych.

MENU

NASZE ZALETY

SZYBKA REALIZACJA
PUNKTUALNOŚĆ
GWARANCJA
PRZEPROWADZKI
MIESZKAŃ I DOMÓW
CZYTAJ WIĘCEJ
PRZEPROWADZKI
BIUR, FIRM, ARCHIWÓW
CZYTAJ WIĘCEJ